O blogu

Cześć!

Serdecznie witam Cię na moim blogu. Mam na imię Łukasz i od 2015 roku mieszkam w Wielkiej Brytanii. Tematyka bloga skupia się wokół trzech obszarów. Są one mi najbliższe w życiu codziennym i zgłębiam je w każdej wolnej chwili.

Łukasz Ferenc

 

 

Rozwój kariery

po prostu łukasz

Ty też możesz zwiększyć swoje zdolności zarobkowe. Musisz jedynie uświadomić sobie, że rozwój Twojej kariery zależy w głównej mierze od Ciebie samego. Ja ciężką, fizyczną pracę zastąpiłem satysfakcjonującym stanowiskiem.

Nieważne gdzie teraz jesteś. Nie liczy się czy masz długi, czy mieszkasz na wschodzie, zachodzie czy południu. Liczy się to gdzie chcesz dotrzeć. 

W 2007 roku ciężko pracowałem po 60 godzin w tygodniu, żeby zarobić całe 300 zł. Byłem szczęśliwy, że miałem swoje pieniądze, ale też zdeterminowany żeby już nigdy w życiu tak ciężko i za tak mało nie pracować.

Nie ma na co czekać. Zacznij czytać i wcielać w życie wskazówki, którymi dzielę się w kategorii KARIERA

 

Rozwój osobisty

Nie byłoby kariery i nie byłoby mnie, gdyby nie zainteresowanie rozwojem osobistym, motywacją i psychologią sukcesu. Dlaczego zachowujemy się w określony sposób? Skąd u pewnych ludzi taka determinacja? Kto mnie inspiruje? Tym i wieloma innymi użytecznymi dzielę się w rozwoju osobistym.

Nie zwlekaj z działaniem i po prostu to zrób.

 

Życie w Londynie

po prostu łukasz

Uwielbiam to miasto, tych ludzi i to brytyjskie podejście do życia. Chociaż biali Brytyjczycy to mniej niż połowa ludności, a mówi się w Londynie ponad 300 językami świata to i tak bardzo mi się podoba.

Największą zaletą mieszkania w stolicy jest to, że ludzie są tu tolerancyjni. Bądź jaki chcesz i żyj swoim życiem.

Bardzo zgrabnie w słowa i pięć konkretnych punktów ubrała to moja narzeczona Sara.

Bądźmy na bieżąco – polub mój fanpage na facebooku. 🙂 Dzięki!